Zespół Szkół Sportowych w Gorzowie Wielkopolskim

Zespół Szkół Sportowych w Gorzowie Wlkp. - Szkoła Podstawowa nr 11, Sportowa Szkoła Podstawowa, Gimnazjum Sportowe nr 1, Sportowe Liceum Ogólnokształcące

OVERVIEW

The web site szkolasportowa.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have inspected eighteen pages inside the domain szkolasportowa.pl and found five websites referencing szkolasportowa.pl.

SZKOLASPORTOWA.PL TRAFFIC

The web site szkolasportowa.pl has seen varying levels of traffic all round the year.
Traffic for szkolasportowa.pl

Traffic ranking (by month) for szkolasportowa.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolasportowa.pl

MKP Słowianka

Wszystkie środki wesprą działalność statutową MKP Słowianka, związaną ze szkoleniem dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z terminami zawodów okręgowych, gólnopolskich oraz międzynarodowych z reprezentantami naszego klubu. Podsumowanie Letnich MPJ w Pływaniu. Zebranie rodziców dzieci z klas III.

WHAT DOES SZKOLASPORTOWA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolasportowa.pl Mobile Screenshot of szkolasportowa.pl Tablet Screenshot of szkolasportowa.pl

SZKOLASPORTOWA.PL SERVER

Our parsers observed that the main page on szkolasportowa.pl took two thousand two hundred and thirty-four milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion we consider szkolasportowa.pl not secure.
188.128.185.57

We found that this website is implementing the IdeaWebServer/v0.80 server.

Zespół Szkół Sportowych w Gorzowie Wielkopolskim

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site szkolasportowa.pl had the following on the web page, "Ta strona używa ciasteczek cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej." We saw that the webpage said " Dodatkowe zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla dzieci klas I-III gorzowskich szkół podstawowych." It also said " Kompleksowe umiejętności - gwarantem przyszłości. Wspieranie rozwoju szkół i przedszkoli w Gorzowie Wielkopolskim. Erasmus Be Yourself, Proof Yourself. Prowadzimy nabór do czwartych klas pływackich Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego. Regulamin oraz wniosek do pobrania w zakładce REKRUTACJA." The header had Zespół Szkół Sportowych as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by Gorzów Wlkp., Gimnazjum Sportowe nr 1, and Sporotowa Szkoła Podstawowa which isn't as urgent as Zespół Szkół Sportowych. The other words szkolasportowa.pl used was Sportowe Liceum Ogólnokształcące. Szkoła Podstawowa nr 11 is included but could not be viewed by search engines.

SEEK SIMILAR DOMAINS

Zespół Szkół w Starzynie - Newsy

Serdecznie witamy wszystkich internautów na naszej stronie! Od hieroglifów do alfabetu.

Szkoła Stok Szkoła Narciarska Stok w Białce Tatrzańskiej

18 26 54 280, 18 26 40 576. Szkoła Narciarska Stok w Białce Tatrzańskiej. Zajęcia przeprowadzane są w językach angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim. Dla zajęć w języku obcym wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. DLACZEGO LEPIEJ JEST WYBRAĆ NAS? Szkoła jest licencjonowana i zatrudnia tylko zawodowców.

szkolastronie.pl

Twoja przegl darka nie obs uguje ramek.

szkolnastrona - Szkoła Podstawowa w Stróży - Strona główna -

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową. Kampania społeczna Rzecznika Praw Dziecka REAGUJ.

Aktualności

4 i 19 czerwca 2015r. spotkały się absolwentki naszej szkoły, aby jak za dawnych czasów pograć w piłkę ręczną. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Część artystyczną rozpoczęła się od pięknie zatańczonego poloneza. Z okazji Dni Tłuszcza w dniu 12 czerwca 2015r. został przeprowadzony czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych. Ogłoszenie o naborze na wolne stanowiska pracy.